Oferta

Oferujemy Państwu domy piętrowe z adaptacji projektu Willa Julia 7. Domy wykonujemy z bloczka H+H 25cm  i docieplamy styropianem 20cm. Ściany zewnętrzne wykończone będą tynkiem silikonowym wysokiej jakości. Do pokrycia dachu używamy dachówki ceramicznej w kolorze antracytowym wraz z podbitką.

Wszystkie okna są energooszczędne 3 szybowe i 5 komorowe w kolorze antracytowym. Poddasze zostanie docieplone wełną 20cm, a sufity wykonane będą z płyt gipsowo-kartonowych. 

Ściany wewnętrzne zostaną pokryte maszynowym tynkiem gipsowym, a na podłogach zastosowana zostanie wylewki z mixokreta.

Do ogrzewania domu instalujemy wysokiej klasy piec marki Vaillant, który zostanie połączony z boilerem elektryczno-gazowym. Na parterze oraz w łazience na piętrze wykonane zostanie ogrzewanie podłogowe, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki ścienne. 

W budynkach zamontowane będą instalacje: wodna, kanalizacyjna, elektryczna, alarmowa oraz tv-sat.

W garażu zamontujemy wysokiej jakości bramę segmentową.

Działki są ogrodzone z 4 stron panelami 3d w kolorze antracytowym. Do działki doprowadzone zostały wszystkie media tj. woda, kanalizacja, prąd, tv-sat (toya).

Głównym atutem naszej inwestycji jest wewnętrzna droga osiedlowa oraz bardzo dobra lokalizacja. Do najbliższego przystanku jest około 300m, a do sklepów około 500m.
Znakomita lokalizacja w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, przy drodze asfaltowej, szybki dojazd do obwodnicy i centrum miasta Łodzi.

Termin rozpoczęcia inwestycji lipiec 2021
Inwestycja podzielona na 3 etapy pierwszy etap zakończony.
Planowany termin zakończenia 2 etapu lipiec 2023.

 

Ceny domów uzależnione są od wielkości działki oraz od położenia na osiedlu.

Zapraszamy do kontaktu

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń  609142763

Prezentacja wideo naszej realizacji